Black Velvets Ring & Plug kommer ge dig orgasmer utan dess like. Black Velvets Ring & Plug är en svart pensiring och analplugg i ett. Den noppade förbindelsen på Black Velvets Ring & Plug som är mellan ringen och pluggen kommer massera din mellangård samtidigt som analpluggen masserar din prostata.
Black Velvets Ring & Plug är tillverkad av ett skönt silikon material som är kompatibelt med vattenbaserade glidmedel. Pluggen i Black Velvets Ring & Plug har även en strukturerar yta som kommer massera dig skönt. Ringen gör att du kan hålla igång längre och när du väl kommer så ger Black Velvets Ring & Plug dig en orgasm som du tidigare aldrig upplevt.
Analpluggen är 9 cm lång och 3 cm i diameter medan penisringen är 4,3 cm i diameter. Rengör Black Velvets Ring & Plug före samt efter användning med vatten och tvål eller leksaksrengöring.
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Innerdiameter (Penisringar) | 4.3 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 3 cm |
| Längd | 9 cm |
| Tillverkare | Black Velvets |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Penisringar & Pungringar |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analpluggar, Prostatastimulatorer |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Penis & Pung |
| Artikelnummer | OR0720-1 |
| EAN | 4024144538300 |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen