Ingredienser: Socker-glukos-fruktossirap, jordgubbar (30%), vatten, fläderjuice, kostsyra: citronsyra, förtjockningsmedel: pektin-xantangummi, arom, konserveringsmedel: kaliumsorbat, färgämne E163.
| Näringsvärde | per 100 g |
| Energi | 1136 KJ / 272 Kcal |
| Fett Varav mättad | 0 g 0 g |
| Kolhydrater Varav socker | 68 g 62 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,04 g |
| Smak | Jordgubb |
|---|---|
| Tillverkare | SHOTS |
| Produkttyp (Kondomer & Sexhjälpmedel) | Godis & Spex |
| Artikelnummer | SH0013-1 |
| EAN | 8714273302601 |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen