| Färg | Beige |
|---|---|
| Volym | 25 ml |
| Material | PVC |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4.5 cm |
| Längd | 18 cm |
| Strömförsörjning | AA |
| Tillverkare | Toy Joy |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analdildos |
| Funktioner | Sugpropp, Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Artikelnummer | SC2264-1 |
| EAN | 8713221486486 |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen