GODIS
Ingredienser: Ingredienser: Glukossirap, Socker, modifierad stärkelse (majs, vete, potatis), Citronsyra, mjölksyra, naturliga smakämnen (citron, apelsin, jordgubbe, äpple, päron) Färgämnen: E100, E133, E160c, Kokosolja, Karnaubavax
| NÄRINGSVÄRDE | per 100g |
| ENERGI | 1515KJ/ 360Kcal |
| FETT | 0,5g |
| Varav mättade fettsyror | 0,1g |
| KOLHYDRATER | 87g |
| SOCKER | 52g |
| PROTEIN | 0,1g |
| SALT | 0mg |
Tillverkat i Kina
Kan ha en negativ effekt på träning. Håll borta från barn.
| Färg | Multicolor |
|---|---|
| Tillverkare | Spencer & Fleetwood |
| Produkttyp (Kondomer & Sexhjälpmedel) | Godis & Spex |
| Artikelnummer | SC1967-1 |
| EAN | 5022782099442 |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen