| Färg | Beige |
|---|---|
| Volym | 25 ml |
| Material | PVC |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4.5 cm |
| Längd | 18 cm |
| Strömförsörjning | AA |
| Tillverkare | King Cock |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Artikelnummer | DU0344-1 |
| EAN | 603912743821 |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen