Rocco Anal Plug Large är otroligt len och tillverkat av högkvalitativt silikon för optimal upplevelse.
| Färg | Svart |
|---|---|
| Volym | 75 ml |
| Material | Silikon |
| Klädstorlek | Medium, Large, Small |
| Vattentålig | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3.5 cm, 4 cm, 3 cm |
| Längd | 11 cm, 13 cm, 10 cm |
| Tillverkare | Toyz4Lovers |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analpluggar |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata |
| Artikelnummer | MS0418-1 |
| EAN | 8053629695135 |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen