| Färg | Beige |
|---|---|
| Material | Silikon, Nylon, PU-Läder |
| Vibration | Ja |
| Innerdiameter (Penisringar) | 3.5 cm |
| Penetrationsdjup | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 20 cm |
| Styrningsalternativ | Trådlös fjärrkontroll, Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Hidden Desire |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Vibratorer, Strap-on (Ihålig) |
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon, Nylon |
| Vibration | Ja |
| Innerdiameter (Penisringar) | 3.5 cm |
| Penetrationsdjup | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 20 cm |
| Styrningsalternativ | Trådlös fjärrkontroll, Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Hidden Desire |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Vibratorer, Strap-on (Ihålig) |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen