| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon |
| Vattentålig | Nej |
| Vibration | Ja |
| Penetrationsdjup | 17 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 5 cm |
| Längd | 37 cm |
| Styrningsalternativ | Knappar, Trådlös fjärrkontroll |
| Tillverkare | Hidden Desire |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analdildos |
| Funktioner | Sugpropp, Vibrationer, Thrusting / Stötande |
| Färg | Beige |
|---|---|
| Material | Silikon, Nylon, PU-Läder |
| Vibration | Ja |
| Innerdiameter (Penisringar) | 3.5 cm |
| Penetrationsdjup | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 20 cm |
| Styrningsalternativ | Trådlös fjärrkontroll, Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Hidden Desire |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Vibratorer, Strap-on (Ihålig) |
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon, Nylon |
| Vibration | Ja |
| Innerdiameter (Penisringar) | 3.5 cm |
| Penetrationsdjup | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 20 cm |
| Styrningsalternativ | Trådlös fjärrkontroll, Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Hidden Desire |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Vibratorer, Strap-on (Ihålig) |
| Färg | Beige |
|---|---|
| Material | Silikon, Nylon, ABS |
| Vattentålig | Ja |
| Innerdiameter (Penisringar) | 3.5 cm |
| Penetrationsdjup | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 20 cm |
| Styrningsalternativ | Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Hidden Desire |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Strap-on (Ihålig) |
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon, Nylon |
| Vattentålig | Ja |
| Innerdiameter (Penisringar) | 3.5 cm |
| Penetrationsdjup | 15 cm, 20 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 20 cm |
| Styrningsalternativ | Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Hidden Desire |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Strap-on (Ihålig) |
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Penetrationsdjup | 7 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 3.5 cm, 3 cm |
| Längd | 16 cm |
| Styrningsalternativ | Knappar, Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Hidden Desire |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analdildos, Prostatastimulatorer |
| Färg | Rosa |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3, 1 cm |
| Styrningsalternativ | Appstyrd, Knappar, Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Lovense |
| Produkttyp (Sexleksaker) | G-punktsleksaker, Minivibratorer, Trosvibratorer, Vibratorer, Samlagsvibratorer |
| Färg | Vit |
|---|---|
| Effekt och känsla | Värmande |
| Material | ABS, Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm, 3.2 cm |
| Längd | 13.5 cm, 8.5 cm |
| Styrningsalternativ | Appstyrd, Knappar, Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Lovense |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, G-punktsleksaker, Vibratorer |
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | Silikon, PU |
| Vattentålig | Nej |
| Vibration | Ja |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Styrningsalternativ | Knappar, Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Rebel |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Lösvaginor, Runkmaskiner |
| Produkttyp (BDSM) | Sounding dilatorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Penis & Pung |
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon, PU |
| Vattentålig | Nej |
| Innerdiameter (Penisringar) | 3.5 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 3.5 cm |
| Längd | 12 cm |
| Styrningsalternativ | Knappar, Trådlös fjärrkontroll, Manuell / Handstyrd |
| Tillverkare | Rebel |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Penisringar & Pungringar |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Penis & Pung |
| Färg | Blå |
|---|---|
| Material | Silikon, PU, ABS |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3, 1 cm |
| Längd | 26 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Styrningsalternativ | Knappar, Trådlös fjärrkontroll |
| Tillverkare | Vibepad |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Vibratorer |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analpluggar |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Färg | Turkos |
|---|---|
| Material | Silikon, PU, ABS |
| Vattentålig | Nej |
| Vibration | Ja |
| Längd | 20 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Styrningsalternativ | Knappar, Trådlös fjärrkontroll |
| Tillverkare | Vibepad |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Vibratorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | Silikon, PU |
| Vattentålig | Nej |
| Vibration | Ja |
| Innerdiameter (Penisringar) | 3.3 cm, 4.6 cm |
| Diameter (Sexleksaker) | 3.4 cm, 4, 6 cm |
| Längd | 9.5 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Styrningsalternativ | Knappar, Trådlös fjärrkontroll |
| Tillverkare | Rebel |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Penisringar & Pungringar |
| Funktioner | Vibrationer |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen