| Färg | Svart |
|---|---|
| Volym | 30 ml |
| Material | Silikon |
| Diameter (Sexleksaker) | 6 cm |
| Längd | 8 cm |
| Tillverkare | Calexotics |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analpluggar |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata |
| Artikelnummer | SC1475-1 |
| EAN | 716770087324 |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen