| Färg | Rosa, Svart |
|---|---|
| Material | TPE |
| Klädstorlek | One Size |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Nej |
| Diameter (Sexleksaker) | 4.5 cm, 3.8 cm |
| Längd | 15 cm, 18 cm, 19 cm |
| Tillverkare | Vac-U-Lock |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Leksakskit |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina, Multifunktionell |
| Färg | Beige |
|---|---|
| Material | TPE |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Nej |
| Diameter (Sexleksaker) | 3 cm |
| Längd | 17 cm |
| Tillverkare | Toy Joy |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analdildos |
| Funktioner | Sugpropp, Strap-on-kompatibel |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Färg | Beige, Brun |
|---|---|
| Material | ABS, TPR |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 19 cm |
| Strömförsörjning | AA |
| Tillverkare | Real Feel |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analdildos |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Färg | Beige, Brun |
|---|---|
| Material | TPE |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Nej |
| Diameter (Sexleksaker) | 4.3 cm |
| Längd | 15 cm, 18.5 cm |
| Tillverkare | King Cock |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analdildos |
| Funktioner | Sugpropp, Strap-on-kompatibel |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen