| Färg | Rosa |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3.5 cm |
| Längd | 25 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Styrningsalternativ | Knappar |
| Tillverkare | Sweet Smile |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Rabbitvibratorer, Vibratorer |
| Funktioner | Vibrationer, Thrusting / Stötande |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Blå |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Nej |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3, 1 cm |
| Längd | 13.5 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | You2Toys |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, G-punktsleksaker, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Lila |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 5 cm, 3 cm |
| Längd | 18 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Rocks-Off |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, G-punktsleksaker, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Rosa, Lila |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3.8 cm |
| Längd | 22 cm, 8.5 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Spencer & Fleetwood |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Rabbitvibratorer, Strap-on (Strapless) |
| Funktioner | Vibrationer, Dubbel penetration |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Rosa |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 2.5 cm, 3.8 cm |
| Längd | 11.5 cm, 21.5 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Sweet Smile |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, G-punktsleksaker, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer, Roterande |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Lila |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 11 cm, 21.5 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Sweet Smile |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, G-punktsleksaker, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Lila |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4.5 cm, 3.75 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Calexotics |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Penisringar & Pungringar |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina, Penis & Pung |
| Färg | Rosa |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3 cm |
| Längd | 16 cm, 10.5 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Happy Rabbit |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, G-punktsleksaker, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Lila |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3.7 cm |
| Längd | 15 cm, 23 cm |
| Strömförsörjning | AAA |
| Tillverkare | Sweet Smile |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, G-punktsleksaker, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Svart, Lila |
|---|---|
| Material | ABS, Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4.3 cm |
| Längd | 22 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Vive |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, G-punktsleksaker, Rabbitvibratorer |
| Produkttyp (Analleksaker) | Analdildos |
| Funktioner | Vibrationer, Dubbel penetration, Pulserande |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Färg | Lila |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 9 cm |
| Längd | 18 cm |
| Strömförsörjning | AAA |
| Tillverkare | Pipedream |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Penisringar & Pungringar |
| Funktioner | Vibrationer, Dubbel penetration |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina, Penis & Pung |
| Färg | Svart, Lila |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3.5 cm |
| Längd | 22 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Rocks-Off |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, G-punktsleksaker, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Lila |
|---|---|
| Material | TPR |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4.5 cm |
| Längd | 4 cm |
| Strömförsörjning | Knappcell |
| Tillverkare | Calexotics |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Penisringar & Pungringar |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina, Penis & Pung |
| Färg | Blå |
|---|---|
| Effekt och känsla | Stimulerande |
| Material | TPE |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3 cm |
| Längd | 26 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Toy Joy |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer, Roterande, Thrusting / Stötande |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Rosa, Lila |
|---|---|
| Material | TPE |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 12 cm |
| Strömförsörjning | AAA |
| Tillverkare | Calexotics |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer, Roterande, Thrusting / Stötande |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Multicolor |
|---|---|
| Material | PVC |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 18 cm |
| Strömförsörjning | AA |
| Tillverkare | Seven Creations |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer, Roterande, Thrusting / Stötande |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Vit |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4.5 cm |
| Längd | 23 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Satisfyer |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, Lufttrycksvibratorer, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer, Tryckvågor / Lufttryck |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Rosa |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4.3 cm |
| Längd | 22 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Vive |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, G-punktsleksaker, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer, Pulserande |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Rosa |
|---|---|
| Volym | 30 ml |
| Material | Silikon |
| Diameter (Sexleksaker) | 2.5 cm |
| Längd | 8 cm |
| Strömförsörjning | Knappcell |
| Tillverkare | Seven Creations |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Minivibratorer, Fingervibratorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina, Multifunktionell |
| Färg | Rosa |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 21.6 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Fun Factory |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos, Rabbitvibratorer |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen