Produkttyp (Sexleksaker)
Färg
Material
Vattentålig
Vibration
Diameter (Sexleksaker)
Längd
Strömförsörjning
Tillverkare
Funktioner
Stimuleringsområde
| Färg | Gul |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3.5 cm |
| Längd | 15 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Dusedo Moi |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Röd |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 2.5 cm |
| Längd | 16 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Dusedo Moi |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
| Färg | Orange |
|---|---|
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 4 cm |
| Längd | 15 cm |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbar |
| Tillverkare | Dusedo Moi |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Dildos |
| Funktioner | Vibrationer |
| Stimuleringsområde | Vulva & Vagina |
![]()
Sexleksaker & Lingerie är vår passion.
Vid frågor - tveka inte att höra av er!
031-58 32 14
![]()
VÅRA SEXBUTIKER
Vuxenkul Deluxe
Backa Bergögata 4
422 46 Hisings Backa
Vuxenkul Backaplan
Färgfabriksgatan 3
417 05 Göteborg
Produkten har blivit tillagd i varukorgen


