| Färg | Rosa |
|---|---|
| Volym | 5 ml |
| Material | Silikon |
| Vattentålig | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3.8 cm |
| Längd | 16 cm |
| Tillverkare | Smile |
| Produkttyp (Sexleksaker) | Strap-on med dildo |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina |
| Artikelnummer | OR0680-1 |
| EAN | 4024144505166 |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen