| Färg | Silver, Grå, Blå |
|---|---|
| Volym | 75 ml |
| Material | TPE |
| Vattentålig | Ja |
| Vibration | Ja |
| Diameter (Sexleksaker) | 3 cm |
| Längd | 10 cm |
| Strömförsörjning | AAA |
| Tillverkare | Calexotics |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata |
| Artikelnummer | SC2769-1 |
| EAN | 716770059567 |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen