Förlänger penisen med mer än 4 cm!
Genomskinlig penishylsa med fast ollon och stimulationsräfflor inuti och stimulationsnoppor utanpå. Total längd: 16 cm, införingsdjup: ca. 11,5 cm. Yttre Ø 2,5 till 4 cm, inre Ø 2,5 cm, Ø lätt elastisk. Material: TPE. Ftalatfritt.
Förlänger penisen med mer än 4 cm!
Genomskinlig penishylsa med fast ollon och stimulationsräfflor inuti och stimulationsnoppor utanpå. Total längd: 16 cm, införingsdjup: ca. 11,5 cm. Yttre Ø 2,5 till 4 cm, inre Ø 2,5 cm, Ø lätt elastisk. Material: TPE. Ftalatfritt.
| Färg | Transparent |
|---|---|
| Volym | 5 ml |
| Material | TPE |
| Diameter (Sexleksaker) | 2.5 cm |
| Längd | 16 cm |
| Tillverkare | You2Toys |
| Stimuleringsområde | Anal & Prostata, Vulva & Vagina, Penis & Pung |
| Artikelnummer | OR0348-1 |
| EAN | 4024144521647 |
Produkten har blivit tillagd i varukorgen